Zhang Ziyi profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Zhang Ziyi

Zhang Ziyi obrázek

profil Zhang Ziyi

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Zhang Ziyi. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Zhang Ziyi? Kolik váží, kolik měří Zhang Ziyi? Jaké jsou míry Zhang Ziyi? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Zhang Ziyi se narodila 1979-02-09. Měří 165 cm. Váží 49 kg.

Křestní jméno:Zhang
Příjmení:Ziyi
Povolání:herečka
Datum narození:1979-02-09
Výška:165 cm
Hmotnost:49 kg
Web stránka:https://zhang.pribram.net
Národnost:Čínská
Občanství:Čínské
Místo narození:Peking, Čína

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Zhang Ziyi foto a fotky Zhang Ziyi.

Náš tip: Víte kdo je to Ashle Simpson?

English version of bio, Zhang Ziyi biography, profile zou can found here


Zhang Ziyi celebrity photo

Několik fórů na závěr. Vtip Divná rodina: "Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Extremista

Extremista je člověk, který vyznává ideologii, víru nebo názory, která stojí proti ústavním a zákonným principům a také proti standardům běžné společnosti. Obvykle je extremista motivován rasovou, náboženskou, sociální nebo národnostní nenávistí. Také se projevuje agresivním...

Kanye West

Kanye West, celým jménem Kanye Omari West, je známý také pod jménem Yeezy nebo Ye. Je poulárnm rapperem a hudebním producentem. Za svou činnost obdržel více než 50 různých ocenění. Popularitu získal nejdříve jako producent, v roce 2004 vydal své první albu The College Dropout,...

Jiří Drahoš

Jiří Drahoš je vysokoškolský profesor, učitel, vědec, fyzikální chemik a kandidát na úřad prezidenta České republiky pro volby v roce 2018 jako nezávislý kandidát. Byl také předsedou Akademie věd České republiky.Má několik čestných doktorátů (Slovenská technická univerzita, Univerzita...

Reklama